Randevu Al X
  0 507 238 50 60
 

Biorezonans terapisi sonrası, sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon (temizlenme) başlar, bu nedenle hemen su içmeye başlamak gereklidir.

      Çünkü sigaraya ait ve dokularınızda yerleşmiş olan toksinlerin vücutla kurmuş olduğu elektromanyetik bağ, biorezonans terapisi ile kırılmıştır ve bu toksinler olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılacaktır.

      Bol su içme gerekliliği, bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir.

      Seans sonrası ilk iki gün temizlenmenin en zorlu olduğu dönemdir, bu süreçte yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Bu günlerde alkol alınmaması, düzenli kullandığınız ilaçlar dışında ilaç kullanılmaması, vücudu zorlayacak fiziksel aktivitelerden kaçınılması  ve dinlenmenizi  öneriyoruz.

      Toksinlerin atılımını hızlandırmak için, ilk birkaç gün banyoda biraz daha fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak, cilt yoluyla atılıma yardımcı olur.

      Temizlenmenin bir diğer atılım yolu da bağırsaklar olduğundan, sigara bırakma sonrası olası bir kabızlık durumu için önleminizi almanız önerilir. Atılım için bağırsakların daha yoğun kullanıldığı durumlarda hafif bir ishal oluşabilir.

      Biorezonans ,  uzun yıllardır sigarayı bırakma yöntemi olarak kullanılmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir ciddi  yan etki görülmemiştir.   Ancak sigara tedavisinin ikincil etkisi olan toksinlerin arınması sürecinde,  detoksla ilgili uyarılara uymama durumlarında halsizlik, bitkinlik, uyuşukluk, baş ağrısı bulantı, terleme gibi şikayetler yaşanabildiği gözlemlenmiştir.

Paylaş

Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım