Randevu Al X
  0 507 238 50 60
 

      Bağımlılık yapan maddenin çevresine yaydığı frekansların düzenlenmesi  işlemidir. İçilen sigara örneğinden elde edilen frekans bilgisi, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda geri  verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı  temizlenme hali meydana getirmektir.

      Biorezonans uygulamalarında, vücuda herhangi bir madde verilmez.

      Biorezonans ile yapılan sigara bırakma terapisi bilgisayar kontrollü elektronik bir cihaz sayesinde yapılmaktadır. Sonuçta  vücudun nikotin ihtiyacı ortadan kalkar.

      Biorezonans uygulaması sonrasında kişide sigara içme isteği azalır veya   yok  olur.

      Biorezonans , vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve bağımlılıkla ilgili biorezonans yapılan kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi  ’’vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali’’ yaşanmaktadır.

       Biorezonans  uygulaması sonrasında kişi, sigara içtiğinde hem eski bildiği tadı alamamakta, hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etkisi, nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı sürece kalıcıdır. (Tekrar sigara içilmesi nikotin frekansını yeniden yükler.)

Paylaş

Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım